Teenspace

Vítejte v teenspace, odpoledním programu v komunitním centru Prague Pride, který se bude konat dvakrát měsíčně pro vás, LGBTQIA+ mládež ve věku 13–21 let.

Setkání budou mít formu diskuse, přednášky, workshopu či tvůrčí dílny, vždy k nějakému danému tématu. Vždy je ale také čas na volnou zábavu a rozhodně budete mít příležitost poznávat nové přátele.

Program na květen

4. května: FUN session

Květen je v USA měsícem duševního zdraví. Napadlo nás, že si tento nápad vypůjčíme! Jedním z nejlepších způsobů, jak si udržet duševní zdraví, je smát se a bavit se s lidmi! Proto v teenspace 4. 5. uspořádáme společenské posezení s několika výtvarnými projekty a deskovými hrami! Připojte se k nám od 15:30 do 17:30.

May is Mental Health Awareness Month in the USA. We thought we would borrow the idea! One of the best ways to keep your mental health strong is to laugh and have fun with people! So at the teenspace on Wednesday 4.5 from 15:30-17:30 we will host a social session with some art projects and board games! Join us!

SPECIÁL>>> 7. května: FILIP20

První květnová sobota bude queer! Teda minimálně na Plechárně. Doražte na akci FILIP20, na programu bude Speed Friending, debatu o víře s lidma z Logosu, projekce krátkých filmů, DIY v barvách duhy, Gender-neutral swap oblečení a oblíbený Open Mic. Podrobný program najdete zde.

18. května: workshop na téma seberegulace

Připojte se k nám 18. 5. od 15:30 do 17:30. Proběhne v teenspace explorativní a interaktivní workshop zaměřený na hledání strategií emoční seberegulace, které nás podporují při zvládání životní nestability, s cílem vybudovat větší vnitřní stabilitu a odolnost. / Join us on 18.5.2022 from 15:30-17:30.

At this week’s teenspace, we will have an exploratory workshop on finding strategies for emotional self-regulation that support us in dealing with life’s instability, with the aim of building more internal stability and resilience.

Další info

Tato setkání jsou bez drog, alkoholu a kouření a jsou poskytována bezplatně.

Na každém setkání teenspace bude v případě potřeby možnost krátké individuální konzultace s dospělým na podporu duševního zdraví (15–20 minut). Pokud víš, že tuto konzultaci budeš potřebovat, přihlas se den předem na e-mailové adrese teenspaceprague@gmail.com.

Adresa: Komunitní centrum Prague Pride, Železná 18, Praha 1.

Pořádá Sbarvouven.cz a Queer & Trans Youth CZ.

Queer & Trans Youth buduje komunitu mezi mladými LGBTQIA+ lidmi ve věku 13-21 let už od roku 2016. Vytváříme bezpečný prostor přijetí a nabízíme řadu měsíčních společenských a podpůrných setkání osobně v Praze i online. Přidej se k nám, najdi si přátele a pomoz nám plánovat naše budoucí aktivity a události po celé republice!

Provoz skupiny spolufinancuje Avast Foundation.