Teenspace

Vítejte v teenspace, odpoledním programu v komunitním centru Prague Pride, který se bude konat dvakrát měsíčně pro vás, LGBTQIA+ mládež ve věku 13–21 let.

Setkání budou mít formu diskuse, přednášky, workshopu či tvůrčí dílny, vždy k nějakému danému tématu. Vždy je ale také čas na volnou zábavu a rozhodně budete mít příležitost poznávat nové přátele.

Program na červen

1. června: diskuze na téma sebepoškozování

Mnoho mladých lidí se v emočním nepokoji uchyluje k sebepoškozování a sebevražedným myšlenkám. Proto jsme pozvali odbornici, která s námi toto téma probere. Připojte se k nám 1.června od 15:30 do 17:30. Setkání začne přesně v 16:00. Přihlašte se prosím předem na teenspace@gmail.com a přijd včas. Pokud se musíte odhlásit, prosím, oznamte to den předem, aby vaše místo mohlo být přenecháno někomu jinému.

This week’s theme is self-harm. Many young people in emotional tumoil turn to self-harm and suicidal ideation. We have invited an expert to come and speak with us on these topics. Join us on June 1 from 15:30-17:30. Please register by email to teenspace@gmail.com and please be on time. If you must cancel, please do so the day before, so we can give your spot to someone else.

15. červen: oslava konec školního roku

Poslední teenspace tohoto školního roku pojmeme odlehčeně.

Take it easy.

Další info

Tato setkání jsou bez drog, alkoholu a kouření a jsou poskytována bezplatně.

Na každém setkání teenspace bude v případě potřeby možnost krátké individuální konzultace s dospělým na podporu duševního zdraví (15–20 minut). Pokud víš, že tuto konzultaci budeš potřebovat, přihlas se den předem na e-mailové adrese teenspaceprague@gmail.com.

Adresa: Komunitní centrum Prague Pride, Železná 18, Praha 1.

Pořádá Sbarvouven.cz a Queer & Trans Youth CZ.

Queer & Trans Youth buduje komunitu mezi mladými LGBTQIA+ lidmi ve věku 13-21 let už od roku 2016. Vytváříme bezpečný prostor přijetí a nabízíme řadu měsíčních společenských a podpůrných setkání osobně v Praze i online. Přidej se k nám, najdi si přátele a pomoz nám plánovat naše budoucí aktivity a události po celé republice!

Provoz skupiny spolufinancuje Avast Foundation.