Teenspace

Vítejte v teenspace, odpoledním programu, který se bude konat dvakrát měsíčně pro vás, LGBTQIA+ mládež ve věku 13–21 let.

Setkání budou mít formu diskuse, přednášky, workshopu či tvůrčí dílny, vždy k nějakému danému tématu. Vždy je ale také čas na volnou zábavu a rozhodně budete mít příležitost poznávat nové přátele.

Program na listopad a prosince

Pátek 18.11. Téma: Diverzita / místo konání: Skautský institut, Staroměstské náměstí 1, Praha 1

Budeme se věnovat tématům jako je diverzita a norma a další, a to jak formou her, tak i společné diskuse. Přijďte se s námi pobavit o různorodosti, jinakosti, ale také o tom, co máme společné.

We will be embracing topics of diversity, norm and others in a form of games and discussion. Join us to talk about variety, otherness but also about what we all have in common.

7.12.2022 Téma: Adventní tvoření  / místo konání: LGBT+ Komunitní centrum, Železná 18, Praha 1

Naše první adventní setkání si posdílíme tipy a strategie, jak řešit náročné situace, které mohou nastat v čase Vánočních svátků. Dnešní společný čas ale strávíme také vyráběním! 

At the last meeting before the holidays, we will share strategies for managing stressful Christmas situations and also have some fun making some cute crafts!

21.12.2022 Téma: Vánoční večírek   / místo konání: LGBT+ Komunitní centrum, Železná 18, Praha 1

Přijďte s námi oslavit blížící se sváteční prázdniny! Budeme se bavit o tradicích, o queer Vánocích a společně si užijeme adventní atmosféru!

Join us for Christmas/Holiday party! We will talk about traditions, queer Christmas and enjoy the festive atmosphere together!

Příští termíny teenspace

leden 2023

Další info

Tato setkání jsou bez drog, alkoholu a kouření a jsou poskytována bezplatně.

Na každém setkání teenspace bude v případě potřeby možnost krátké individuální konzultace s dospělým na podporu duševního zdraví (15–20 minut). Pokud víš, že tuto konzultaci budeš potřebovat, přihlas se den předem na e-mailové adrese teenspaceprague@gmail.com.

Adresa: Komunitní centrum Prague Pride, Železná 18, Praha 1.

Pořádá Sbarvouven.cz a Queer & Trans Youth CZ.

Queer & Trans Youth buduje komunitu mezi mladými LGBTQIA+ lidmi ve věku 13-21 let už od roku 2016. Vytváříme bezpečný prostor přijetí a nabízíme řadu měsíčních společenských a podpůrných setkání osobně v Praze i online. Přidej se k nám, najdi si přátele a pomoz nám plánovat naše budoucí aktivity a události po celé republice!

Provoz skupiny spolufinancuje Avast Foundation.

Logo Avast Foundation