Chris

Chris

Polyamory aro-flux asexuál nebinární (oni / jejich) Nebinární

Napiš mi

Většinu dospívání jsem prožili skrytí pod maskou hetero cis holky. Tahle maska se začala postupně rozpadat zhruba v mých šestnácti a odkrývala další vrstvy. Zjistit, že vlastně nejsem holka, ale ani kluk, objevit, jaký styl vyjadřování mi vlastně vyhovuje a najít odvahu o všem mluvit byl hodně dlouhý proces, a často i bolestivý. S mou orientací to bylo zrovna tak, kde to navíc bylo o to náročnější kvůli nedostatku informací o asexuálním a aromantickém spektru. Přáli bych si, aby lidé jako já nemuseli projít chvílemi strachu z toho, že jsou uvnitř rozbití a že nikdy nebudou šťastní. Teď už vím, že já určitě rozbití nejsem, a že je naprosto v pořádku vnímat lásku, přitažlivost i vlastní gender jinak.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Nela

Nela
Lesba

Protože jsem se bála, že bych mohla být lesba, sama jsem byla homofobní. Díky vlastnímu přijetí toho, jaká jsem se už za sebe nestydím

Zpráva Profil
Jiřina

Jiřina
Matka lesby

Díky coming outu naší dcery jsem si uvědomila, jak důležitá je podpora LGBT+ lidí.

Zpráva Profil