Pomáhejte s námi mladým lidem přijmout sami sebe a ustát coming-out!

Poradnu Sbarvouven.cz jsme založili v roce 2015 v reakci na tragickou sebevraždu 14letého Filipa. Od jejího vzniku jsme pomohli už více než 2800 mladým lidem. Nasloucháme jim, poskytujeme jim bezpečný prostor a sdílíme s nimi naše vlastní zkušenosti. Pomáháme se sebepřijetím a s ujasněním vlastní sexuality, řešíme otázky ke coming-outu v rodině i homofobní šikaně. Patnácti lidem jsme dokonce zachránili život. To má smysl. Myslíte si to taky?

Staňte se podporovatelem poradny!

Poradna je založena na dobrovolnictví – mentoři věnují klientům svůj čas bez nároku na honorář. I tak provozování poradny vyjde na 480 000 ročně. Mentoři jsou supervizováni třemi profesionálními psychology, kteří dohlíží na všechny konverzace. Zvyšujeme také odborné vzdělání mentorů – každoročně prochází řadou psychologických workshopů a kurzů krizové intervence. A aby poradna skutečně pomáhala tam, kde má, musí o nás teenageři vědět – proto investujeme do průběžné PR kampaně.

Vedle hlavního partnera porady, jsou pro nás zásadní také dary od jednotlivců. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Zašlete jednorázový dar

Pokud chcete přispět jednorázově, můžete využít službu Darujme.cz nebo zašlete dar na účet číslo 2800413427/2010, variabilní symbol: 722. Za 500 Kč můžeme přidat na facebook cílenou reklamu, aby o nás mladí lidé věděli. O tom, jak Váš dar pomáhá, Vás budeme informovat.

Zadejte trvalý příkaz

I menší pravidelná částka – třeba 200 Kč – nám umožní stabilitu a dlouhodobější plánování. Výši příspěvku si určujete sami a kdykoliv můžete skončit. Trvalý příkaz můžete zadat přes Darujme.cz nebo ve vaší bance na číslo účtu 2800413427/2010, variabilní symbol: 722.

Zahrňte poradnu do CSR strategie

Poradna Sbarvouven.cz může být pro Vaši firmu zajímavým a smysluplným projektem, který dobře zapade do CSR strategie.

Dobrovolnictví

Chcete se do projektu zapojit jinak než finančním darem? Chcete být mentorkou či mentorem, nebo pomoci projekt koordinovat? Ozvěte se Oldovi na email oldrich.kundera@praguepride.com a určitě něco vymyslíme!

 

Pro další informace, potvrzení o daru nebo darovací smlouvu pište Tereze na tereza@praguepride.com.

DĚKUJEME!

 

Podporovatelé poradny

Pavel Haňka, Josef Datel, Martin Chlumský, Jirka Lněnička, Dan Klas, Patrik Majer, Aleš Kabilka, Jan Zahuta, Roman Heincl