Přispějte, prosím

www.sbarvouven.cz je projekt realizovaný neziskovou organizací Prague Pride, z.s., která je financována mimo jiné z darů firem nebo jednotlivých osob  – Vás. Vaše štědrost nám pomůže vytvořit bezpečné místo pro ty, kteří právě procházejí krizí nebo zažívají problémy spojené s jejich sexuální orientací. 

 

Vaše dary jsou naším motorem pro lepší pomoc lesbám, gayům, bisexuálům, transgender osobám nebo těm, kteří se ještě hledají. Dary nad 1000 Kč od fyzických osob a nad 2000 Kč od právnických osob si můžete odečíst z daní.

JEDNORÁZOVÝ DAR

Pokud chcete přispět jednorázově, zašlete dar na účet číslo 2800413427/2010, variabilní symbol: 7227868836 (sbarvouven). Pokud chcete potvrzení o daru, ozvěte se Kateřině na katerina@praguepride.com.

PRAVIDELNÝ MĚSÍČNÍ DAR

Chcete přispívat, třeba menší částku, ale pravidelně? Takové dary nás velmi potěší a pomohou nám lépe a dlouhodobě plánovat naši činnost. Zadejte trvalý příkaz k úhradě na číslo účtu 2800413427/2010, variabilní symbol: 7227868836 (sbarvouven).

PODPORA FIREM

Pokud jste firma, náš projekt Vám přijde smysluplný a zapadá do Vaší CSR strategie, a chcete s www.sbarvouven.cz spolupracovat, ozvěte se Czeslawovi na czeslaw@praguepride.com.

DOBROVOLNICKÁ ČINNOST

Chcete se do projektu zapojit jinak než finančním darem? Chcete být mentorem, nebo pomoci projekt realizovat logisticky? Napište na oldrich.kundera@praguepride.com.

DĚKUJEME