Elíša

Elíša

Nebinární gay

Na střední jsem už od prváku měl nálepku „teplouš“, až do maturity jsem byl terčem výsměchů a otázek na můj sexuální život, někdy se přidal i vyučující. Neviděl jsem z toho cestu ven, a tak jsem trávil co nejvíc času v digitálním světě. Každý den jsem hodiny hrál videohry nebo si chatoval a volal s cizími lidmi, i na seznamce pro kluky. Během vysoké jsem postupně zjistil, že nejde jen o to, že se mi většinou líbí kluci. Sám se necítím být mužem ani ženou. Objevit identitu a sebelásku mi pomohl makeup, zrodila se tak draqueen Narcissus Crimes, moje milované alterego. Přijmout se bez výhrad bylo bolestivé a přineslo to mnoho změn, hlavně konec vztahu, který trval téměř 7 let. Dnes mám vystudovanou vysokou školu, učím na základce a snažím se pomáhat nejen LGBTQ+ lidem.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Květa

Květa
Matka dvou dcer

Nikdy jsem pořádně nevěděla, jestli jsem na "chlapy" nebo na "ženský". Nakonec jsem se rozhodla, že je to jedno -  důležité je být spokojená. Potkala jsem svoji partnerku a společně vychováváme dvě dcery.

Zpráva Profil