Jáchym

Jáchym

Gay Muž

To, že jsem asi gay, jsem tak nějak věděl odjakživa, ale nechtěl jsem se s tím úplně smířit. Pořád jsem doufal, že je to snad jen nějaká podivná životní etapa. Proto jsem se nějaký čas snažil experimentovat s dívkami, ale nikdy to nějak nebylo ono. Po střední škole jsem začal objevovat svět gay seznamek a došlo mi, že asi přece jen nejde o etapu. Svěřil jsem se své rodině, která pro mě vždycky představovala místo největšího bezpečí…ta mě neskutečně podpořila, což mě posunulo o moc dál. Coming – out kamarádům a dalším už pak šlo samo. Dostávalo se mi víc a víc podpory a dnes mi přijde usínání vedle jiného muže, jako ta nejpřirozenější věc na světě.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Michael

Michael
Gay

Užívám si pocit svobody. Už si nemusím hrát na někoho jiného.

Zpráva Profil
Květa

Květa
Matka dvou dcer

Nikdy jsem pořádně nevěděla, jestli jsem na "chlapy" nebo na "ženský". Nakonec jsem se rozhodla, že je to jedno -  důležité je být spokojená. Potkala jsem svoji partnerku a společně vychováváme dvě dcery.

Zpráva Profil