Josef

Josef

Muž

Napiš mi

Kde vlastně začít? Když mi bylo 15 let, měl jsem přítelkyni a myslel si, že dokážu jak sám sebe, tak i svět okolo přesvědčit, že jsem normální, což pro mě v té době znamenalo být hetero. Ale po 3 neúspěšných letech předstírání jsem si uvědomil, že to takhle dál nejde. Proto jsem se rozhodl, že postupnými a lehkými krůčky půjdu s barvou ven. Nejprve jsem se vyoutoval své tehdejší přítelkyni (se kterou jsme od té doby nejlepšími kamarády), poté nejbližším přátelům, pokračoval jsem s rodinou a nakonec i se svým tátou (což byla asi ta největší výzva). Nyní jsem již několik let kompletně out a nikdy jsem si nepřipadal normálnější.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Kristína

Kristína

Můj coming-out mi ukázal, že si nemám utvářet domněnky, jak bude okolí reagovat, jelikož každý reagoval jinak, než jsem si myslela.

Bisexuálka

Zpráva Profil
Petr

Petr

Můj proces otevírání se světu byl dlouhý, ale nelituji. Každý nový krok jsem udělal vždy až v okamžiku, kdy jsem vnitřně cítil, že jsem dostatečně připravený a silný takový krok udělat…

Gay

Zpráva Profil