Lenka

Lenka

Nevím kam se zařadit... Žena

Napiš mi

Ve třinácti jsem si všimla, že se mi líbí holky, ale nevěděla jsem, jestli „tím správným způsobem“. Tápala jsem dalších 15 let. Nějakou dobu jsem si myslela, že jsem asexuální, ale zamilovaná jsem byla každých pár let do někoho. Reálně jsem ale s nikým nechodila do svých 29 let, kdy jsem potkala svou nynější manželku a jen o pár měsíců později svého přítele. Uvědomila jsem si, že zamilovat se mohu do obou pohlaví, ale sexualitu mám navázanou spíš na konkrétní praktiky a pohlaví v ní naopak moc roli nehraje. Náš polyamorní vztah se nesetkal vždy s naprostým pochopením, ale už tak fungujeme několik let a jsem v něm spokojená. Přestala jsem hledat konkrétní škatulku pro svou orientaci a myslím, že i bez ní člověk může potkat někoho, s kým je mu dobře.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Květa

Květa
Matka dvou dcer

Nikdy jsem pořádně nevěděla, jestli jsem na "chlapy" nebo na "ženský". Nakonec jsem se rozhodla, že je to jedno -  důležité je být spokojená. Potkala jsem svoji partnerku a společně vychováváme dvě dcery.

Zpráva Profil
Ivana

Ivana
Lesba

Není potřeba se do něčeho nutit a být na coming out sám/sama.

Zpráva Profil