Vašek

Vašek

Muž

Napiš mi

Můj coming out přišel až ve 30 letech. Měl jsem pocit, že jsem se dostal do situace, ze které není úniku. Sebral jsem ale všechnu odvahu a s obrovským vypětím sil jsem šel s barvou ven, přihlásil jsem se ke své sexuální orientaci. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem se otevřel nejen ostatním, ale byl jsem hlavně upřímný sám k sobě. Opustit církev, rozvést se, přetrhat některé vazby a změnit život, který jsem do té doby vedl, mě stálo mnoho sil, ale konečně jsem mohl být sám sebou. Má rodina reagovala naštěstí bez problémů. Největší přínos svého coming outu vidím v tom, že nemusím žít v přetvářce a schovávat se před přáteli a rodinou. A to mě dělá šťastným.

Registrace ti umožní komunikovat s našimi mentory.
Nechceme znát žádné osobní údaje, stačí zadat nick a heslo a můžeš si vybrat některého z našich mentorů a zeptat se ho na to, co tě trápí. Online chat je bezpečný a anonymní.

Poznej další
mentory

Petr

Petr

Můj proces otevírání se světu byl dlouhý, ale nelituji. Každý nový krok jsem udělal vždy až v okamžiku, kdy jsem vnitřně cítil, že jsem dostatečně připravený a silný takový krok udělat…

Gay

Zpráva Profil
Miloslav

Miloslav

Svěření a vyoutování se mi přineslo pocit svobody.

Gay

Zpráva Profil